Εκδήλωση Α’ έτος!!!

Πέρασαν 10 μήνες από τότε που οι φοιτητές βρισκόντουσαν μέσα στο φυσικό τους περιβάλλον, δηλαδή τα αμφιθέατρα.!! Ειδικά οι φοιτητές του α’ έτους δεν έχουν δει καν από κοντά τη σχολή μας και δεν έχουν κάνει ούτε ένα δια ζώσης μάθημα.
Με σκοπό λοιπόν, να δείξουμε σε αυτούς τους συμφοιτητές μας πως δεν είναι μόνοι τους, προχωράμε σε εκδήλωση του συλλόγου για τους πρωτοετείς φοιτητές με τίτλο « Q&A – οδηγός επιβίωσης για την εξεταστική μέσα στην πανδημία » την Παρασκευή 11 Δεκέμβρη στις 18:00 μέσω zoom. Δημιουργήσαμε ένα ερωτηματολόγιο στο οποίο κάθε φοιτητής μπορεί να θέσει τις ερωτήσεις του καθώς και τους προβληματισμούς του, μιας και το γεγονός πως οι σχολές είναι κλειστές δεν σημαίνει πως έχουν σταματήσει τα προβλήματα και οι διεκδικήσεις μας. Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης αυτής θα γίνει μια προσπάθεια οι ερωτήσεις αυτές να απαντηθούν, ενώ αν υπάρχουν συγκεκριμένα αιτήματα από τους φοιτητές αυτά θα κατατεθούν στον πρόεδρο της σχολής.
Σας περιμένουμε όλους😄😄

Ερωτηματολόγιο: https://forms.gle/Lneickj1PoeRPKRG7