Συνεδρίαση του Συλλόγου Αποφοίτων της Παιδαγωγικής Σχολής ΑΠΘ

Η 1η συνεδρίαση του Συλλόγου Αποφοίτων της Παιδαγωγικής Σχολής (Σ.Α.Παι.Σ) ΑΠΘ θα γίνει την Τετάρτη 1 Μαρτίου στις 18.30, στην αίθουσα Λόγου και Τέχνης του Πύργου της Παιδαγωγικής Σχολής, με σκοπό την ενημέρωση και την πραγματοποίηση αρχαιρεσιών για την ανάδειξη του Διοικητικού Συμβουλίου.

Όσες και όσοι ενδιαφέρονται να γίνουν μέλη του Συλλόγου, αλλά δεν μπορούν να βρίσκονται στην πρώτη συνάντηση, μετά το τέλος της και την ανάδειξη του Δ.Σ., θα ενημερωθούν για τη διαδικασία εγγραφής.

Επίσης, στην περίπτωση που κάποιος/α  ενδιαφέρεται να είναι υποψήφιος/α για το Δ.Σ. του Συλλόγου, αλλά δεν μπορεί να παραστεί στην εναρκτήρια συνάντηση, υπάρχει η δυνατότητα να αποστείλει την υποψηφιότητά της/ου ηλεκτρονικά στη διεύθυνση info@educ.auth.gr, επισυνάπτοντας ένα σύντομο βιογραφικό (αυτοπαρουσίαση), και τον τίτλο σπουδών που έχει αποκτήσει από την Παιδαγωγική Σχολή.

Ημερομηνία λήξης υποβολής υποψηφιοτήτων: 27/2/22023.

Αφίσα της εκδήλωσης