ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας προσκαλούμε στην πρώτη εκδήλωση του Συλλόγου Αποφοίτων της Παιδαγωγικής Σχολής με την ευκαιρία της παγκόσμιας μέρας της μουσικής.

Πρωταρχικός στόχος του Συλλόγου είναι η ανάπτυξη και ενίσχυση των διαύλων επικοινωνίας μεταξύ των αποφοίτων και της Σχολής αλλά και μεταξύ των αποφοίτων, καθώς και η ανάδειξη του έργου τους για την προώθηση της Παιδαγωγικής επιστήμης.

Στο πλαίσιο αυτό, σας προσκαλούμε στην πρώτη ανοιχτή εκδήλωση ενημέρωσης και γνωριμίας που θα λάβει χώρα την Τετάρτη, 21 Ιουνίου 2023 και ώρα 19.00 στον προαύλειο χώρο του Πύργου της Παιδαγωγικής Σχολής. Την εκδήλωση θα ντύσουν μουσικά η Μουσικοπαιδαγωγική Ομάδα φοιτητών και φοιτητριών της Σχολής “Παιχνιδιάτορες του Πύργου” με φιλική συμμετοχή των Δέσποινα Καλανταρίδου,  Φλάουτο, φωνή, κρουστά και Μάκης Αϊβάζογλου, εκπαιδευτικού, τραγουδοποιού και τραγουδιστή. Σε περίπτωση βροχής η εκδήλωση θα γίνει στο φουαγιέ του πύργου.

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Αποφοίτων της Παιδαγωγικής Σχολής